Župni vjeronauk

POŠTOVANI VJEROUČENICI!

Naš svakidašnji život postao je drugačiji nego što smo to navikli. Potičem Vas da ne zaboravite  molitvu. Pratite misna slavlja preko televizije ili interneta, jačajte svoju vjeru čitanjem biblije i raznih duhovnih sadržaja preko katoličkih portala. Imate i na našoj župnoj web stranici tu mogućnost.

Posebno se obraćam Vama dragi prvopričesnici i firmanici. Bog nas ne ostavlja same, budimo s Njime sjedinjeni u molitvi, čitanju biblije i duhovnom razmatranju.

Možete preuzeti u navedenim linkovima ispod osnovni sadržaj za vjeronauk prvopričesnika i krizmanika.

Što se tiče datuma SVETE POTVRDE I PRVE SVETE PRIČESTI, još trebamo biti malo strpljivi. Nadam se da ćemo moći za otprilike dva tjedna imati roditeljski sastanak (obavijestit ću vas) i donijeti neke konkretne prijedloge i odluke.

OSNOVNE STVARI O NAŠOJ VJERI ZA KRIZMANIKE 2020

OSNOVNE STVARI ZA PRVU SVETU PRIČEST i SVETU ISPOVIJED 2020